Питання автоперевезень в районі обговорено за круглим столом

Дата: 08.02.2018 10:17
Кількість переглядів: 1040

7 лютого під головуванням очільника району Євгенія Данченка відбулося засідання з питань транспортного обслуговування Уманського району.

За круглим столом зібралися голова районної ради Оксана Супрунець, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ярошевич, начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Івасюк, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Алла Кодолова, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяна Солом’яна, сільський голова с. Текуча Сергій Гром, сільський голова с. Косенівна Олександр Деменьтев, депутат районної ради Вікторія Козій, депутат районної ради Людмила Кузьменко. Підприємства-перевізники представляли директор ТОВ «Круїз-Авто» Віктор Бойко, приватний підприємець Анатолій Грицаюк та приватний підприємець Олександр Воєвода.

Фото без опису

Тетяна Солом’яна надала загальну інформацію щодо перевезень в районі. Так, автобусне сполучення населених пунктів району з районним центром – м. Умань – здійснюється за 25 автобусними маршрутами, із них: ТОВ „Круїз - Авто” виконує 23 автобусні маршрути, ПП Воєвода О. В. – 1 автобусний маршрут та ПП Грицаюк А. В. – 2 автобусні маршрути. Ці маршрути обслуговуються 27 транспортними засобами. Середня протяжність маршруту по району становить  24,6 км та середня вартість квитка 17,32 грн.

Всі 53 населені пункти району забезпечені транспортним сполученням. Водночас, окремі моменти вимагають покращення. Зокрема, здійснення щоденних оборотних рейсів за маршрутами: «Умань – Бабанка», «Умань - Старі Бабани», «Умань – Кочубіївка»,  «Умань – Коржова Слобода», «Умань – Косенівка», «Умань – Антонівка», «Умань – Ятранівка», «Умань – Заячківка»,   «Умань – Оксанино», «Умань – Черповоди».

На сьогодні в роботі приміських автобусних маршрутів є ряд  нарікань щодо якості обслуговування, а саме – невідповідності пасажиромісткості транспортних засобів потребам жителів населених пунктів. Особливо гостро ця проблема спостерігається у ринкові дні – вівторок, п’ятницю та неділю.

Є необхідність покращити санітарний та технічний стан транспортних засобів на автобусних маршрутах: “Умань – Острівець”, “Умань – Косенівка”,  Умань-Ладижинка, Умань-Фурманка.

Проблемним залишається питання видачі квитків, так як на сьогодні квитки видаються лише на вимогу пасажирів.

Окремо Тетяна Олександрівна наголосила, що водіям слід дотримуватись правил етичної поведінки, оскільки трапляються випадки нарікань пасажирів на некоректних водіїв.

Також виникає необхідність щодо збільшення кількості рейсів на маршрутах “Умань – Городецьке”, “Умань – Заячківка”, “Умань – Ятранівка”, так як є відповідні звернення жителів.

Неоднаразово надходило звернення від жителів с. Коржова Слобідка щодо зміни маршруту.

Усі ці проблемні питання були детально обговорені. Особливу увагу звернули на важливість вручення квитків за проїзд, які є страхуванням для пасажирів.

Звертаючись до автоперевізників, голова райдержадміністрації Євгеній Данченко наголосив, що жителі районі мають отримувати якісні щоденні послуги з перевезення. Для цього необхідно докласти всіх зусиль.

Голова районної ради Оксана Супрунець також зазначила, що принциповою позицією, від якої не відмовиться ні вона, ні депутатський корпус районної ради, є щоденні оборотні рейси в кожен населений пункт району.

 «Не можна думати лише про комерцію і опускати руки після першого невдалого місяця перевезень. Адже люди лише з часом звикнуть до нового розкладу. І тільки якщо рейси будуть постійними і вчасними, жителі району зможуть на них із впевненістю розраховувати, а значить, навіть працевлаштовуватись в інших населених пунктах. Все взаємопов’язано: є рейси за графіком – з часом буде і значний пасажиропотік», - зазначила Оксана Анатоліївна.

Важливим рішенням, прийнятим цього дня, стало створення гарячої лінії, за якою кожен пасажир зможе висловити власну думку про автотранспортні перевезення. Відповідні оголошення з’являться в усіх автобусах. Таку ідею ініціював Євгеній Данченко. На його думку, це активізує перевізників до надання якісних послуг, які залежать і від стану транспортних засобів, і від дотримання графіку виїздів, і від ставлення водіїв до пасажирів.

 

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської РДА

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь