Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Наша погода

Переглядів: 431

На Уманщині середина літа зазвичай жаркий і вологий період, коли, як кажуть у народі «літо купається в теплих ночах, а налиті вологою трави стають особливо соковитими». В останні 2 дні середня температура в нашому краї становила +23+26°, денний максимум досягав +29+33°, а вночі температура не опускалася нижче +18°.

Завтра очікується вихід на Уманщину активного циклону з Балкан. Він принесе сильні зливові дощі, грози, шквали 17-22 м/с, в окремих районах випадатиме град. Після проходження циклону у суботу та неділю дощі поступово припиняться та похолодає на 3-5º, тобто після денних температур повітря +29+33º очікується +23+28º.

З початку наступного тижня, внаслідок поширення антициклону з Північної Африки, на Уманщині розпочнеться майже тижневий період спеки. Денні температури повітря можуть досягати +30+34º.

Такі погодні умови вплинуть на підвищення класу пожежної небезпеки в екосистемах району. Особливо уважними треба бути на полях, де продовжується збирання врожаю зернових. Не запалюйте кострів та уникайте куріння біля посівів, не допускайте випалювання стерні на полях.

Метеостанція Умань« повернутися до списку новин