Юрківській амбулаторії передано новий автомобіль

Дата: 29.12.2017 10:24

Сфера охорони здоров’я, що включає в себе надання якісних і доступних медичних послуг населенню є пріоритетною у діяльності районної влади. Враховуючи те, що наразі чимало сільських населених пунктів є важкодоступними і  віддаленими одне від одного, першочергового значення у цьому напрямі набуває вирішення питання забезпечення сільських лікарів автомобілями.

Робота сімейного лікаря передбачає надання медичної допомоги як в амбулаторіях загальної практики, так і вдома у пацієнта. Тож оновлення парку санітарних автомобілів районного центру первинної допомоги дозволить лікарям оперативно приїжджати на виклик та, у разі необхідності, транспортувати його до амбулаторії.

У 2016 році був закуплений автомобіль для обслуговування жителів однієї з найбільш населених дільниць Уманщини – Ладижинської. А 29 грудня у якості новорічного подарунка новий легковий автомобіль було передано Юрківській амбулаторії Центру первинної медико-санітарної допомоги, що дасть можливість забезпечити надання безвідмовної первинної медичної допомоги населенню приписної дільниці на засадах загальної практики – сімейної медицини, а це – 2436 жителів  сіл Юрківка, Антонівка, Максимівка, Посухівка і Томашівка.

Для придбання легкового автомобіль RAVON R4 були залучені кошти з районного бюджету, а також кошти сільгоспвиробників та фермерських господарств району, інших небайдужих людей.

Голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко та голова районної ради Оксана Супрунець привітали жителів з такою чудовою подією та вручили подяки благодійникам.

За увагу до людей, щедрість, безкорисливість та надання спонсорської допомоги на розвиток первинної ланки медицини в Уманському районі подяки районної державної адміністрації та районної ради отримали:

ПАРФЕНЮК Петро Савович та депутатський корпус Юрківської сільської ради;

КУЛІКОВ Володимир Віталійович – директор ДП «Умань-Агро»;

МОРДАЧ Олександр Андрійович –  директор ТОВ «Агроплант»;

ЧАБАН Тетяна Миколаївна – директор ФГ «Грейн»;

КИСІЛЬ Анатолій Іванович – директор ТОВ АФ «Ліга»;

КОРОТКОВ Юрій Григорович – директор ФГ «Юг_Агрострім»;

ЧАБАН Валентин Станіславович – директор ФГ «Дем’ян»;

ЧЕЧЕРІН Василь Олександрович – директор ФОП Чечерін В.О.;

ВАСИЛИК Володимир Петрович – директор ФОП Василик В.П.;

ПОДЛЕСНИЙ Ігор Володимирович – директор ФГ «Агролюкс»;

ПАСТУШЕНКО Олександр Васильович – директор ФГ «Імпульс»;

КОРІННА Валентина Петрівна – директор ФГ «Сага-К»;

РОЄНКО Вадим Валерійович – директор ТОВ «Антонівка і К»;

КОВАЛЬЧУК Микола Петрович – директор ТОВ «Дорофіївське»;

САМІЛЯК Зінаїда Володимирівна – директор ФОП Саміляк З.В.;

ХОМЕНКО Лідія Андріївна – помічник депутата районної ради VII скликання;

ДІХТЯРУК Сергій Васильович;

БУРДЕЙНА Майя Олексіївна;

ЗАБОЛОТНА Олена В’ячеславівна.

Євгеній Михайлович відмітив, що 2018 рік – це рік медичної реформи, і нині необхідно всім спільно працювати над ефективним матеріально-технічним забезпеченням районної галузі охорони здоров’я. Гарним прикладом цьому стало поповнення автопарку первинної медицини, що є результатом плідної співпраці депутатського корпусу районної ради, депутатів сільської ради с. Юрківка та представників бізнесу. Очільник району висловив думку, що такий тандем однозначно приведе до успіху, і є прикладом для інших населених пунктів.