Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Євгеній Данченко перевірив стан будівництва малого групового будинку для дітей в селі Собківка

Переглядів: 818

28 лютого головою райдержадміністрації Євгенієм Данченком здійснено робочий візит в село Собківка. Мета поїздки – перевірити хід виконання робіт на будівництві малого групового будинку.

Будівельно-монтажні роботи на цьому об’єкті розпочалися з початку лютого. Їх виконує ТОВ «Уманська будівельно-монтажна фірма «Агропромрембуд» (директор Даценко Володимир Семенович).

Наразі вже завершена робота з облаштування цокольної частини – фундаменту. Після введення будинку в експлуатацію в ньому проживатимуть посиротілі діти, які не влаштовані у сімейні форми виховання,  аби надати їм можливість жити в умовах наближених до сімейних.

Створення такого виду будинків – це пріоритет держави у впровадженні нових форм сімейного виховання. Сума державної субвенції складає 7,522 млн грн. За проектом, це одноповерховий заклад соціального захисту для 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  в якому вони  будуть проживати не у великих інтернатних  установах,  а у затишному будинку. Площа будівлі – 268 кв. м. На прибудинковій території передбачено облаштування дитячого майданчика з тренажерами та зоною відпочинку. 

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин