Новини спорту: волейбол, теніс

Дата: 26.03.2019 10:27

Фото без описуВОЛЕЙБОЛ. 23 березня у Кочубіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися фінальні ігри змагань з волейболу серед депутатів всіх рівнів, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування на Кубок голови Черкаської обласної державної адміністрації.

У змаганнях взяли участь команди Уманського, Жашківського та Чигиринського, Катеринопільського, Маньківського та Драбівського районів. Ігри проводилися за коловою системою. Команда депутатів Уманського району, ставши беззаперечними лідерами у своїй групі, зустрілися у фіналі з командою Катеринопільського району. У нелегкій боротьбі наші хлопці здобули блискавичну перемогу і стали першими володарями Кубку голови Черкаської обласної державної адміністрації. Гравців особисто привітав та нагородив кубком, медалями та грамотами голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець. На змаганнях були присутні голова Уманської державної адміністрації Євеній Данченко та голова Уманської районної ради Оксана Супрунець. Дякуємо гравцям за захоплюючу гру та бажаємо подальших успіхів!

ТЕНІС. 17 березня 2019 року в спортивній залі Уманського національного університету відбулися змагання з настільного тенісу Фото без описусеред школярів Уманського району за програмою 26 районних комплексних навчально-виховних заходів.

На змагання прибуло 19 команд (38 юнаків та 26 дівчат) це переможці та призери шкільних змагань.

Змагання проводились особисто-командні. Всі зустрічі тут мали гострий та безкомпромісний характер, де юні спортсмени показували майстерну гру.

Призові місця в особистому заліку розподілилися так:

Серед юнаків:

І місце – Бабешко Денис, учень 11 класу Собківського НВК

ІІ місце – Корж Віталій, учень 6 класу Іванівської ЗОШ

ІІІ місце – Шмалюк Владислав, учень 11 класу Полянецької ЗОШ

Серед дівчат:

І місце – Сушкета Вікторія, учениця 10 класу Іванівської ЗОШ

ІІ місце – Аркуша Альона, учениця 4 класу Собківського НВК

ІІІ місце – Гуляр Юлія, учениця 9 класу Іванівської ЗОШ

Підсумовуючи результати серед юнаків та дівчат командний залік виглядає таким чином: І місце посів Собківський НВК, ІІ місце здобула Іванівська ЗОШ та ІІІ місце виборола Колодистенська ЗОШ

Переможці та призери нагорджені грамотами та медалями відділом освіти молоді та спорту Уманського району.