З першим теплом розпочато ремонт доріг

Дата: 02.04.2018 10:44

Україна нарешті дочекалась весняного тепла. І в автодорожніх служб з’явилася можливість розпочати ремонт підсохлих від снігу й вологи доріг.

Фото без описуТож цими днями взялися лагодити ями, зокрема, й на автотрасі державного значення М-05 Київ-Одеса, яка проходить через Уманський район.Стартували роботи 28 березня на ділянці траси біля села Краснопілка. Першочергово ремонтують 199 та 143 кілометри в межах Уманського району, на найближчій черзі – Маньківський та Жашківський райони.Сьогодні, 31 березня, задіяно близько трьох десятків працівників автодожніх служб. Виконують поточний ремонт філії «Уманська ДЕД», «Уманський райавтодор», до яких незабаром під’єднаються Жашківський, Маньківський, Монастирищенський і Христинівський райавтодори, а також «ШРБУ 48» м. Умань. 3 квітня, планується, долучаться філії «Звенигородська ДЕД» і «Тальнівський райавтодор». Власне, наступного тижня на трасі М-05 Київ-Одеса розпочнуться масштабні ремонтні роботи.Асфальт забезпечують асфальтні заводи філій «Уманська ДЕД», «Уманський райавтодор» і «Тальнівський райавтодор».За якістю виконання робіт стежать відділ якості та контролю Служби автодоріг Черкаської області та Державне підприємство «Державний науково-технічний центр інспекції якості та сертифікації продукції «Дорцентр» («Дор’якість»). Також контролює процес особисто голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко.