Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Обласне свято вокально- хорового мистецтва та огляд хореографічних колективів

Переглядів: 470

23.03.2019 року в Уманському міському Будинку культури відбулося обласне свято вокально - хорового мистецтва на честь П.Д.Демуцького.

В святі взяли участь і колективи художньої самодіяльності сіл Уманського району. Глядачі з захопленням приймали аматорський жіночий вокальний ансамбль «Вербиченька» Родниківського СБК, керівник Наталія Мальцева, а також в цей день своє мистецтво глядачам дарували народний аматорський колектив «Терниця» Дмитрушківського СБК, художній керівник Світлана Берднікова.

В неділю, 24 березня, відбувся обласний огляд колективів хореографічного жанру присвячений 124-й річниці від дня народження В.К.Авраменка.

В огляді взяв участь хореографічний колектив Сушківського СБК, який сприймався глядачами не просто як номер, а як творча картинка майстерно вималювана його керівником  Катериною Миколайчук.

Гарний настрій та приємні враження від зустрічі зі справжнім мистецтвом подарували глядачам істинні таланти, дитячий акробатичний зразковий колектив «Весела дітвора» з с.Старі Бабани (керівник– Наталя Роговенко).

Ми дякуємо всім артистам та висловлюємо велику подяку їхнім керівникам.

Районний центр культури і дозвілля« повернутися до списку новин