В Уманському районі функціонує Центр допомоги учасникам антитерористичної операції

Дата: 04.09.2017 10:54

Відповідно до розпорядження голови Уманської районної державної адміністрації від 30.11.2015 № 284 в Уманському районі створений та функціонує Центр допомоги учасникам антитерористичної операції.

Метою Центру є забезпечення взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань учасників антитерористичної операції, волонтерських та інших громадських організацій для сприяння в забезпеченні військовослужбовців, які несуть службу в зоні антитерористичної операції допомоги у лікуванні, реабілітації, соціальному захисті та адаптації.

Основними завданнями Центру є:

· збір та обробка інформації щодо проблемних питань і потреб учасників АТО та їх родин;

· надання консультативної допомоги щодо отримання соціальних послуг учасникам АТО;

· підготовка пропозицій щодо вирішення проблемних питань учасників АТО;

· вирішення інших питань в межах наданих повноважень.

Для отримання консультацій з питань соціальних послуг учасникам антитерористичної операції необхідно звертатися за адресою: м. Умань, вул. Садова 7/12, приміщення Уманського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Контактна інформація: секретар Центру допомоги учасникам АТО - Ольга Ігорівна Луценко.

Телефон робочий - 3-05-46;

Мобільний – 0987811650;