Перевірено якість надання соціальних послуг соціальними робітниками

У територіальному  центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району  постійно здійснюється  контроль за якістю надання соціальної  послуги  догляду вдома.

Отримувачі  цієї послуги – це пенсіонери, інваліди  та хворі, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Протягом тижня працівники відділення соціальної допомоги вдома територіального центру перевірили якість  надання послуг підопічним, які перебувають на обслуговуванні. Здійснено виїзди в села: Родниківка, Краснопілка, Дмитрушки, Пугачівка, Старі Бабани.

Соціальні робітники  справляються зі своїми обов’язками. Піклуються про підопічних, своєчасно доставляють  їм продукти харчування, ліки, прибирають  в будинках, на подвір’ї, допомагають  по господарству. Зміст соціальної послуги догляду вдома  зазначений в індивідуальних планах  та  якість  надання послуги отримувачів задовольняє.

Директор тер центру       Н.Г. Кицик