Діти з Уманщини – серед призерів всеукраїнського фестивалю

31 березня у приміщенні агропромислового розвитку райдержадміністрації відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс юнацького та молодіжного мистецтва "Планета мрій" в рамках мистецького проекту "SPLASH of ART".

Учасники з'їхалися з як із сусідніх районів – Маньківського, Христинівського районів, так і усіх куточків України – Миколаївщини, Кіровоградщини, Київщини.

Діти – учасники фестивалю – отримали майстер-класи від відомого хореографа Андрія Болдарєва та співачки Наталії Рудої. Професійне журі вибирали кращих із кращих учасників. Серед переможців – і діти з Уманського району. А саме учні Бабанської музичної школи та гуртківці Родниківсьго сільського будинку культури.

Свято подарувало учасникам і всім глядачам масу позитивних яскравих емоцій, що залишать згадку на цілий рік.