Проведено нараду з соціальними робітниками району

11 вересня під головуванням директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району Наталії Кицик відбулася нарада з соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома щодо підготовки територіального центру до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Учасники наради поінформували про стан готовності житлових будинків підопічних відділення соціальної допомоги вдома до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років. А запрошена на нараду головний державний соціальний інспектор управління праці та соціального захисту населення Уманської райдержадміністрації Ягода Г.Ю. ознайомила учасників наради з новими правилами отримання житлової субсидії на 2018 рік.

Також проведено аналіз роботи соціальних робітників щодо надання соціальних послуг догляду вдома та паліативного догляду за 8 місяців 2018 року.

За підсумками наради дано відповідні доручення.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району