Перевірка роботи соціальних робітників

10.01.2018 працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району, а саме: завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сановською Ю.А., соціальними працівниками відділення соціальної допомоги вдома   Пясецькою О.В., Решетило С.Ю. здійснено перевірку якості надання соціальних послуг в населених пунктах: Ладижинка, Текуча.

На обслуговуванні у соціальних робітників Бойко-Мовсумової О.В. (с. Ладижинка) знаходиться 14 підопічних, Сергійчук О.І.(с.Ладижинка) -  15 підопічних, Борткевич О.Г. (с. Текуча) – 12 підопічних.

Громадянам, які знаходяться на платній основі, роз’яснено про порядок та умови надання платних послуг.

На даний час всі підопічні, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі забезпечені продуктами харчування, паливом та життєво необхідними речами.