Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

На Уманщині вручили ключі від квартири молодому лікарю-неврологу

Переглядів: 1800

25 березня молодому фахівцю Уманської центральної районної лікарні вручили сертифікат та ключі від службової квартири. Цю почесну місію виконав голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець разом з головою Уманської районної державної адміністрації Євгенієм Данченком під час робочої зустрічі очільника області з активом району та працівниками медичної сфери.

 

 

Службове житло отримала Альона Чернявська, яка з 2016 по 2018 роки проходила інтернатуру в Уманській районній лікарні, а з 7 лютого 2019 року почала тут працювати дитячим неврологом. Молодий фахівець закінчила Вінницький національний медичний університет ім. Пирогова у 2016 році, в якому навчалася за цільовим направленням Уманської ЦРЛ. За невеликий період своєї роботи лікар вже встигла позитивно зарекомендувати себе нарівні з багатьма профільними лікарями.

Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець подякував всім, хто долучився до гарної справи, адже важливим завданням є створювати для молодих фахівців соціально-побутові умови для проживання та гідні умови праці для професійної реалізації.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин