Творчі колективи Уманщини взяли участь в обласному огляді-конкурсі

Дата: 22.09.2017 15:30

Фото без опису17 вересня 2017 року з метою збереження традицій української пісенної творчості та розвитку вокально-хорового мистецтва відбувся обласний огляд-конкурс аматорських хорових колективів.

До Жашківського районного Будинку культури з’їхались колективи зі всієї області. Співучість та неповторне мелодичне багатство дарували людям колективи з Уманщини:

- аматорський народний хоровий колектив «Терниця» Дмитрушківського СБК (керівник Михайло Хекало)

- вокальний колектив «Вербиченька» Родниківського СБК (керівник Наталя Мальцева)

Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам та творчим колективам за служіння мистецтву, за творчій пошук та самовідданість.