Інноваційні моделі надання соціальних послуг

Дата: 20.03.2018 11:32

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району вивчається питання щодо запровадження інноваційної моделі соціальної роботи з надання соціальних послуг – паліативна допомога невиліковно хворим та громадянам похилого віку в домашніх умовах.

Фото без описуВесь комплекс заходів, який включає паліативний догляд, в першу чергу спрямований на збереження людської гідності та передбачає полегшення страждань хворого, підтримку якості життя в термінальній стадії хвороби. Головні завдання паліативної допомоги – позбавлення від болю, усунення або зменшення інших важких проявів хвороби, духовний супровід, юридична і соціальна підтримка при потребі та психологічна підтримка рідних.

З метою забезпечення постійної підтримки складатиметься графік допомоги, в якому, крім соціального робітника, будуть задіяні дільничий терапевт, дільнича медсестра, психолог, духівник (за бажанням).

Директор територіального центру    Н.Г. Кицик