Семінар керівників закладів дошкільної освіти

24 квітня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації проведено семінар керівників закладів дошкільної освіти на тему «Роль психологічного клімату в забезпеченні ефективного управління освітніми організаціями».

У семінарі взяли участь викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які поділилися досвідом роботи з керівниками закладів дошкільної освіти.

Гаврилюк Світлана Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти ознайомила присутніх з темою «Вплив психологічного клімату в  освітніх організаціях та ефективність управління». Кушнір Валентина Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти висвітлила питання «Сучасні технології педагогічного спілкування».

Дичок Таїсія Петрівна, викладач кафедри спеціальної освіти провела майстер-клас на тему «Нестандартні підходи до психолого-педагогічної роботи з молоддю» .

Зірник Олена Григорівна, керівник Бабанського ЗДО презентувала свій досвід роботи щодо управлінської  діяльності  керівника в закладі дошкільної освіти.