Відбулася презентація книги «Світлини пам’яті»

Дата: 25.04.2018 11:34

Минулого не існує, поки будуть існувати книги.

(Є.Бульвар)

Фото без опису20 квітня в малому залі приміщення агропромислового комплексу відбулася презентація книги «Світлини пам’яті», яка є третьою із книг «афганського»  циклу, виданих за ініціативи голови Уманської міськрайонної спілки ветеранів Афганістану Олега Володимировича Зайченка.

«Світлини пам’яті» – не довідкове  видання, це книга людських доль самих лицарів воїнської доблесті та їх матерів-берегинь. Ці якості не знають ні часових, ні мовних, ні міждержавних бар’єрів, тому цінуються  в усі часи і представниками усіх поколінь. Це видання – не тільки подарунок воїнам-інтернаціоналістам, а й їхнім дітям, онукам та правнукам. Воно сприятиме  патріотичному вихованню нашої молоді, адже віддати частку свого життя служінню й захисту Вітчизни було й залишається найпочеснішим для юнака.

Визнанням  «важливості» видання книги є те, що на презентації були присутні:

- голова Уманської  громадської організації «Уманська міськрайонна спілка ветеранів Афганістану» Олег Володимирович Зайченко;

- заслужений журналіст  України, член спілки журналістів України Валентина Андріївна Козицька;

- один із упорядників книг про Афганістан, редактор газети «Рідна Умань» Валентина Миколаївна Устинова;

- ветеран праці, працівник культури Степан Петрович Буряк;

- голова громадської організації ветеранів війни та праці  Анатолій Пантелеймонович Дем'янчук;

- сільський голова с. Вільшанка Алла Іванівна Усатюк.

Також серед почесних гостей були і самі воїни-афганці: Олександр Петрович Кулібаба, Петро Гаврилович Яремчук, Сергій Васильович Боровіцький – герої нарисів, Ігор Андрійович Ковальчук, Святослав Васильович Лазуткін, Володимир Миколайович Дуравко, Анатолій Васильович Лобода, Володимир Дмитрович Коритник.

Презентували розділи книги Олег Володимирович Зайченко, Сергій Васильович Боровіцький, Валентина Андріївна Козицька, Єфросинія Яківна Сохацька, Валентина Іванівна Харишук та ведучі Ольга Гербут та Віта Цюра. Краяли серце виступи доньки та онучки одного з героїв книги Василя Гербута.

Гарним доповненням у розкритті сторінок книги були виступи учнів аграрного ліцею та народного ансамблю української пісні «Горицвіт» районного центру культури та дозвілля, художній керівник Володимир Павленко.

Щем у серці присутніх на заході викликав уривок з пісні у виконанні нині покійного Володимира Трояна.

Зі словами вдячності за проведену презентацію, до всіх присутніх звернулася виконуюча обов’язки начальника сектору культури Оксана Миколаївна Коханська.

У кінці зустрічі Олег Володимирович подарував презентовану книгу почесним гостям.

За інформацією Уманської РЦБ