Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

День грамотності відзначили в районній бібліотеці

Переглядів: 723

Міжнародний день грамотності – один із міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 8 вересня.

Грамотність є тим фундаментом, на якому будується подальший розвиток особистості.  Тiльки грамотність сьогодні залишається тим критерієм, за яким людину можна назвати освіченою і культурною.

Грамотність – це ще й вміння писати. Щоб писати добре, треба вчитися вільно записувати свої думки. Саме тому й кажуть, що головні вміння, які відрізняють людину від тварини – це вміння читати і писати.

Сьогодні у розвинених країнах на одну особу випускають 10-12 екземплярів книжок на рік, а в Україні – лише 0,5 книги. Інтерес до читання, на жаль, знизився. Сьогодні всі бібліотеки намагаються привернути увагу  до читання.

З цією метою в районній бібліотеці до Міжнародного дня грамотності і було організовано книжковий перегляд  «Національний  скарб  – знання!»,  на якому представлено  як  довідкову літературу , так і художню.  Цікавою для відвідувачів стала дискусія «Бути грамотним – це круто!».

Уманська РЦБ

 « повернутися до списку новин