На захисті прав дітей

Дата: 15.08.2018 11:47

Фото без описуДіти – найбільше диво і головний сенс життя для батьків. Але на жаль, не для всіх. Іноді горе-батьки нехтують своїми прямими обов’язками, наражаючи на небезпеку або й несучи загрозу для життя своїх нащадків. У таких випадках змушені втручатися в сім’ю органи опіки та піклування, а при розгляді питань позбавлення батьківських прав – комісія захисту прав дитини.

14 серпня під головуванням голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченка відбулося чергове засідання комісії захисту прав дитини. У членах комісії – представники освіти, медицини, соціального захисту, центру соціальних служб тощо.

Загалом було розглянуто 10 питань. Обов’яково до їх обговорення залучалися сільські голови, інші представники територіальних громад.

Членами комісії ретельно розглянуто всі справи та винесено виважені рішення, які спрямовані на захист законних прав та інтересів дітей.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації