Діти Уманського району взяли участь у ІV фестивалі творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти»

Дата: 21.12.2017 11:48

З метою підтримки творчого потенціалу дітей з вадами здоров’я, сприяння формуванню активної життєвої позиції,  привернення уваги суспільства  до дітей з особливими потребами на базі факультету соціальної та психологічної освіти відбувся ІV фестиваль творчості «Рівні між собою ми, будемо разом Я і Ти».

Вже традиційно, за сприяння центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  в даному заході беруть участь діти Уманського району. Так і в цьому році у фестивалі взяли участь та активно проявили свої творчі  здібності діти району Шуляк Тетяна, Коломієць Софія,  Новак Тетяна, Діденко Ілона, Попович Мілана, Нижник Уляна із села Старі Бабани

Впродовж заходу на сцені відбувалася справжня феєрія незвичайних номерів: виступали із піснею, виконаною мовою жестів; танцювали і декламували вірші; показували акробатичні етюди та запалювали зал яскравим флеш-мобом.

Як показує досвід роботи, діти Уманського району надзвичайно гарно вміють гарно вишивати, малювати, в’язати; робити вироби з паперу та бісеру. Про це свідчили продемонстровані дітьми району презентаціі, в яких вони поділились своїми улюбленими заняттями та творчими здібностями та досягненнями.

Не залишила байдужих присутніх Діденко Ілона, яка продемонструвала пластичний етюд, що мав назву «Колорит».

На святі були присутні батьки юних артистів. У знак подяки за неймовірні зусилля при вихованні дітей студенти вручили подарунки у вигляді квітів, виконані власноручно.

Також, подарунки отримали і найменші учасники заходу.  По завершенню фестивалю дітям було вручено солодощі від    центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та закладу університету.

Гущина І.О., директор Уманського

районного центру соціальних служб

для сім'ї, дітей та молоді