Перевірено якість надання соціальних послуг в Іванівці та Родниківці

Дата: 12.10.2017 08:58

Фото без опису11 жовтня працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району, а саме: завідувачемвідділення соціальної допомоги вдома Сановською Ю.А., соціальними працівниками відділення соціальної допомоги вдома Пясецькою О.В., Решетило С.Ю. – здійснено перевірку якості надання соціальної послуги догляду вдомав населених пунктах Іванівка та Родниківка.

На обслуговуванні у соціальних робітників Дзисюк Л.Г. (с. Іванівка) знаходиться 12 підопічних, Поштарук М.В. (с. Іванівка) - 13 підопічних, Тонкоглас О.А. (с. Родниківка) – 11 підопічних.

Перевіркою встановлено, що соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки, нарікань від підопічних немає.

На даний час всі підопічні, які знаходяться на обслуговуванні в територіальному центрі забезпечені продуктами харчування, паливом та життєво необхідними речами.

За інформацією територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Уманського району