Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Працівниками центру соціальних служб проведено профілактичну роботу в населених пунктах Уманського району

Переглядів: 507

1 лютого 2018 року з метою обстеження сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах та проведення профілактичного заходу з учнями Городницької ЗОШ І-ІІ ступенів директором центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інною Гущиною та фахівцем із соціальної роботи Наталією Коваль було здійснено виїзд у с. Городниця.


В ході виїзду було відвідано сім'ї, які потрапили у складні життєві обставини та обстежено умови проживання дітей в даних сім'ях та проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з батьками щодо профілактики вживання спиртних напоїв, ведення здорового способу життя, виконання належних батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання, раціонального використання державної соціальної допомоги на дітей та ін. 
Також,  директором центру та фахівцем із соціальної роботи було проведено тренінгове заняття з учнями Городницької ЗОШ І-ІІ ступенів на тему: «Профілактика ВІЛ/СНІДу».
Основна мета тренінгу полягала у ознайомленні підлітків із поняттями «ВІЛ-інфекція», «СНІД», сучасним станом проблеми ВІЛ/СНІДу в Україні; формуванні толерантного ставлення до ВІЛ-інфікаваних дітей і розуміння шляхів запобігання розповсюдженню ВІЛ та подолання наслідків епідемії.
Під час тренінгового заняття діти активно співпрацювали, брали участь у обговоренні проблемних питань, висловлювали власну думку.
Цього ж дня, фахівцем із соціальної роботи центру Оксаною Бігун був здійснений виїзд у с. Собківка Уманського району. В ході виїзду було обстежено умови проживання сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та здійснено перевірку державної соціальної допомоги при народженні дітей.« повернутися до списку новин