Дорожні служби масштабно ремонтують автотрасу Київ-Одеса

Дорожні служби продовжують ремонтні роботи на автотрасі державного значення М-05 Київ-Одеса. На даний час задіяні всі райони округу.

Поточний ремонт проводять філії «Уманська ДЕД», «Уманський райавтодор», ТОВ «ШРБУ № 48» м. Умань, «Звенигородська ДЕД», «Тальнівський райавтодор», а також бригади Жашківського, Маньківського, Монастирищенського та Христинівського райавтодорів.

Зокрема, ТОВ «ШРБУ № 48» під’єдналося до робіт вчора, 3 квітня. І в складі 20 осіб вже встигли виконати фрезерування 5200 квадратних метрів дорожнього покриття на 197-му кілометрі автотраси Київ-Одеса. Також латають ями, до речі – власним асфальтобетоном дрібнозерним щільним типу А з додаванням ПАР, а поверх засипають п'ятисантиметровим шаром модифікованого асфальтобетону.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації