Хто буде ініціатором укладення договору з сімейним лікарем? Знайомство з амбулаторією села Колодисте

Дата: 06.02.2018 12:28

Громадянин може обрати будь-якого сімейного лікаря, незалежно від місяця проживання чи реєстрації.

Ініціатором укладання декларації може бути як лікар, так і громадянин. У кожного своя зацікавленість: у лікаря — кількість контрактів (від цього залежатиме його заробітна платня); у громадянина — бажання мати доступ до медичної допомоги, у якому допоможе особистий лікар.

На черзі звертаємо вашу увагу на ще одну амбулаторію, яка знаходиться в селі Колодисте. Це найвіддаленіша амбулаторія в районі, але попри це жителі мають змогу отримувати кваліфіковану медичну допомогу на місці. Завідувач амбулаторії - Савчук Сергій Петрович, має 1 кваліфікаційну категорію з терапії, а з 2015 року пройшов спеціалізацію з загальної практики-сімейної медицини та став сімейним лікарем. Сергій Петрович надає первинну медичну допомогу всім жителям приписної дільниці, а це 2650 мешканців, в тому числі і дітям з народження.