В Уманському районі завершуються роботи з ліквідації наслідків негоди

Дата: 14.02.2019 12:32

За даними  спостережень метеостанції Умань, 12  лютого 2019 року випало 15 цілих 4 десятих міліметра снігу, в ніч 13 лютого випало 2 цілих 9 десятих міліметра снігу, що становить 42 відсотки  від місячної норми опадів. Відбувалося налипання мокрого снігу, приріст снігу на 8 год. ранку 13 лютого становив 6 см.

Фото без описуУманським районним оперативним штабом із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення в осінньо-зимовий період, запобігання  виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків організовані роботи з ліквідації наслідків ускладнення погодних умов. Здійснювались роботи із розчистки та посипання доріг силами дорожніх служб. Особовий склад 14-ої державної  пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Черкаській області надавав допомогу власникам транспортних засобів, які не могли продовжити рух. Такі погодні умови найбільше шкоди завдали об’єктам енергопостачання і спричинили повне відключення від електропостачання  21 населеного пункту Уманського району.

Станом на 13 лютого над ліквідацією наслідків негоди до 23 години працювало 12 бригад Уманських енергетичних мереж ПАТ «Черкасиобленерго», вночі продовжило роботи 2 аварійно-відновні бригади.

На даний час залишається без електропостачання 2 населені пункти району – села Танське та Косенівка, часткове відключення наявне у селі Дмитрушки.

Звертаємо увагу населення району на те, що з метою проведення ремонту по лінії  35 кіловольт без напруги залишаються села Ладижинка, Текуча, Шарин, Ятранівка, Ропотуха, Фурманка, Рижавка, Колодисте, Затишок та Малий Затишок.

Над усуненням пошкоджень працює 7 бригад Уманських енергетичних мереж у складі 35 осіб, які виконують завдання із відновлення електропостачання у зазначені населені пункти, а також по лініях 0,4 кіловольт там, де відключені окремі вулиці і об’єкти.

Ремонтні роботи по лінії 35 кіловольт планується завершити сьогодні, 14 лютого, до 15 години, решта робіт – до 18 години.

Уманський районний оперативний штаб просить населення із розумінням поставитись до незручностей та очікувати завершення робіт з ліквідації наслідків негоди.