Чергова перевірка якості надання соціальної послуги догляду вдома

Дата: 27.04.2018 12:33

Зігріти людину увагою, підтримати добрим словом, вселити надію, надати, по можливості, соціальну допомогу – ось одне з головних завдань працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району.

Фото без описуТурботливе ставлення соціальних робітників до своїх підопічних - це копітка робота багатьох років. Працівниками територіального центру постійно проводиться контроль за якістю надання соціальних послуг догляду вдома пенсіонерам, інвалідам та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

25.04.2018 завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Сановською Ю.А., соціальними працівниками Пясецькою О.В. та Решетило С.Ю. проведено перевірку якості надання соціальних послуг соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома, які надають соціальну  послугу догляду вдома  на території Вільшанослобідської сільської ради (соціальний робітник Музика О.Ю.), Рогівської сільської ради (соціальний робітник Парокінна Л.І.), Острівецької сільської  ради (соціальний робітник Тицькун Г.С.).

У результаті перевірки було встановлено, що соціальну послугу догляду вдома соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома. Музика О.Ю., Парокінна Л.І., та Тицькун Г.С. надають якісно, вчасно, згідно укладених індивідуальних планів. Громадяни похилого віку задоволені роботою соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома.

Нарікань та скарг, з боку літніх людей, на якість обслуговування не було.

Директор терцентру        Н.Г. Кицик