В будинку культури села Родниківка відбувся творчий звітний концерт

В переддень Міжнародного дня матері в будинку культури села Родниківка відбувся творчий звітний концер учасників художньої самодіяльності будинку культури.

Атмосфера, яка панувала у залі, зачаровувала та заворожувала. Святково офермлена сцена, переповнений зал та найкращі номери представлені для глядачів – все це налаштовувало на релакс та задоволення від перегляду.

Від номерів учасників вокальних ансамблів «Вербиченька», «Аметист», « Кришталь» та сольних виконавців Софійки Братченко, Едіка Бабія, Анюти Яремчук перехоплювало дух, а хореографічні композиції  у виконанні колективу «Імпульс»  та театру танцю «Фантазія» викликали шквал емоцій.

Бажаємо учасникам наснаги, здійснення мрій та невичерпних сил підкорювати нові творчі горизонти!