Засідання координаційної ради райдержадміністрації зі здійснення шефства  над військовими частинами Збройних Сил України

Дата: 14.02.2019 12:53

На чолі із першим заступником голови райдержадміністрації Сергієм Жорницьким 13 лютого відбулося засідання координаційної ради райдержадміністрації зі здійснення шефства  над військовими частинами Збройних Сил України на тему: «Про підведення підсумків роботи райдержадміністрації за 2018 зі здійснення шефства над військовими частинами Збройних Сил України А2012, А1588».

На засіданні були присутні члени координаційної ради райдержадміністрації та запрошені, серед яких голова Ладижинської об’єднаної територіальної громади Сергій Цоколенко, начальник відділу з питань правопорядку, цивільного захисту, охорони праці, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Паланської об’єднаної територіальної громади Оксана Слободян, керівний склад військових частин  А2012, А1588.

На засіданні виступили завідувач сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Віра Сакал, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Мельниченко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Печонкіна.

Також розглянуті питання з напрямків роботи на 2019 рік:

- організація заходів з залученням представників Уманської райдержадміністрації і командування військових частин присвячених урочистим датам;

- організація заходів з залученням представників Уманської райдержадміністрації  і командування військових частин в проведенні спільних навчань і тренувань;

- організація заходів з визначення та задоволення потреб військових частин в наданні матеріально-технічної допомоги;

- організація сприяння у вирішенні в межах чинного законодавства питань, пов’язаних із задоволенням соціальних потреб військовослужбовців.

В умовах сучасної суспільно-політичної обстановки завдання, які поставлені перед райдержадміністрацією і військовими, вимагають плідної праці з питань підвищення обороноздатності країни шляхом військово-патріотичного виховання молоді, забезпечення підтримання  шефських зв’язків громади з нашими військовими частинами А2012 та А1588.