У Старобабанівській школі відсвяткували День вишиванки

Дата: 18.05.2018 12:53

Я вишию сорочку кольорову     Фото без опису

Й по білім світі гордо в ній піду.

У ній зустріну пору світанкову

І щастя світле я у ній знайду.

Для українців вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне і святе. В  культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

17 травня у Старобабанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
 Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики. Учні початкової школи  читали вірші про вишиванки, українські традиції та малювали малюнки.

Це народне свято, покликане  сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Проведення Дня вишиванки продемонструвало, що вихованці школи та вся педагогічна родина  відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.