Проведено засідання постійно діючого зонального навчального семінару для суб’єктів нормотворення

Дата: 26.10.2017 15:45

Фото без опису25 жовтня в адміністративній будівлі по вул. Залізняка, 2а відбулося засідання постійно діючого зонального навчального семінару для суб’єктів нормотворення (представників районних державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, відповідальних за додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів) Уманської, Христинівської та Тальнівської районних державних адміністрацій.

Навчальний семінар проводився головним спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Стиранець Мариною Петрівною.

Під час семінару основна увага була звернена на:

- вивчення нормативно-правових актів, які регламентують діяльність суб’єкта нормотворення, в частині підготовки проектів нормативно-правових актів;

- роз’яснення про роботу Консультативної ради з питань державної реєстрації нормативно-правових актів при Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області;

- роз’яснювальну роботу постійно діючого зонального навчального семінару для суб’єктів нормотворення Черкаської області, як засіб підвищення рівня належної якості підготовки нормативно-правових актів для державної реєстрації;

- врахування вимог методичних рекомендацій, посібників, інструктивних листів та узагальнень з питань державної реєстрації нормативно-правових актів;

- роз’яснення щодо організації роботи комісії РДА з питань перегляду нормативно-правових актів;

- роз’яснення Порядку проведення безвиїзних та виїзних перевірок суб’єктів нормоторення;

- організація підготовки проектів нормативно-правових актів суб’єктами нормотворення області.

Крім того цього дня в приміщенні Уманскої РДА була проведена комісія з питань перегляду нормативно-правових актів. Засідання комісії відбулося з метою перегляду та приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України власних нормативно-правових актів. У роботі комісії брав участь головний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Стиранець Марина Петрівна.

За інформацією юридичного відділу