Вокальний ансамбль «Вербиченька» Родниківського СБК взяв участь в заключному концерті вокально-хорових колективів області

Дата: 22.11.2017 12:59

Фото без опису19 листопада 2017 року в приміщенні Черкаської обласної філармонії відбувся заключний концерт переможців оглядів-конкурсів аматорських колективів вокально-хорового жанру. Проведення заходу посприяло виявленню та всебічному показу мистецьких надбань аматорів Черкащини, значному підвищенню рівня їх виконавської майстерності, а також збагаченню та урізноманітненню репертуару.

У рамках свята виступали народні ансамблі, народні хори, хори духовної музики, хорові капели та ,навіть, театр пісні. Швидко, непомітно збіг час зустрічі, адже учасники пісенного дійства спільно представили цікаву, змістовну концертну програму, що переважно складалася з обробок українських народних пісень, духовної музики, а також пісень українських композиторів.

Вкотре вдало продемонстрували свої творчі мистецькі досягнення аматори вокального ансамблю «Вербиченька» Родниківського СБК нашого району (керівник Наталя Мальцева). Виступи цього колективу завжди відрізняються цікаво підібраним репертуаром, високим рівнем виконання та гостротою народного гумору.

Бажаємо шановним учасницям колективу «Вербиченька» вдалих виступів, творчих злетів та вдячних слухачів!

За інформацією районного центру культури і дозвілля