Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини

Переглядів: 1090

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей днями відбулося чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, яку провів голова Уманської райдержадміністрації, голова органу опіки та піклування Євгеній Данченко та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Камінська.

На порядок денний було винесено 14 питань, з них: про затвердження індивідуальних планів роботи щодо соціального захисту посиротілих дітей; житлові питання; довлаштування посиротілих дітей у прийомну сім’ю, про стан утримання малолітніх дітей у сім’ях, які потрапили у складні життєві обставини; звіт про роботу районного центру СССДМ та питання про встановлення днів і часів зустрічі дітей з батьком.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно чинного законодавства, документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.


 


« повернутися до списку новин