Уроки патріотизму в бібліотеках району

Дата: 08.12.2017 13:28

6 грудня в Україні відзначається загальне професійне свято усіх українських військовослужбовців - День Збройних Сил України.  Це свято з'явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України».

Українська армія сьогодні є предметом гордості всього українського народу. Героїчно захищаючи Батьківщину на сході, одстоюючи державну незалежність і територіальну цілісність країни, наші військовослужбовці демонструють незламну волю, патріотизм і сумлінне виконання військової присяги.

З нагоди цієї дати  в бібліотеках району та районній бібліотеці  проведений  урок патріотизму «Служити Вітчизні вірою і правдою», в читальному залі районної бібліотеки презентовано виставку-репортаж «Українська армія – школа гарту й мужності»

Бажаємо всім військовослужбовцям  Збройних сил України міцного здоров’я, професійного зростання, бойової удачі, щасливого повернення додому!