Виїзд мультидисциплінарної команди для допомоги підопічним терцентру

Дата: 19.04.2019 13:52

17 квітня здійснено плановий виїзд в с. Сушківка мультидисциплінарною командою територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району в складі завідувача відділення соціальної допомоги вдома Сановської Ю.А., психолога територіального центру Розборської Н.А., соціального робітника Чміль Л.О.

Шести підопічним, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома, надали інформаційні, психологічні та соціальні послуги.

Також завідувачем відділення соціальної допомоги вдома територіального центру Сановською Ю.А. здійснено перевірку роботи соціальних  робітників с. Сушківка  Парокінної С.В. та Чміль Л.О., які надають соціальну послугу догляду вдома  10 та 12 жителям відповідно.

Перевіркою встановлено, що соціальні  робітники  належно виконують свої функціональні обов’язки, підопічні задоволені роботою соціальних робітників.

Територіальний центр соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району