Терцентром проведено заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

Дата: 04.10.2017 13:54

З 27 вересня по 1 жовтня у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району в селах Громи, Родниківка, Краснопілка, Антонівка, Вільшана Слобідка та селищі Бабанка з нагоди відзначення Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, були організовані урочисті заходи та святкові столи.

Святкування Дня людей похилого віку – гарна можливість ще раз висловити повагу ветеранам війни та праці, за чиїми плечима нелегкий життєвий шлях. У цьому напрямку робиться все можливе, щоб люди поважного віку почували себе соціально захищеними. Дбайливе ставлення до інвалідів, пенсіонерів, самотніх громадян – загальнодержавна справа.

Наш обов’язок дарувати їм своє тепло й увагу, бути вдячними і головне – наповнювати кожен їхній день повноцінним змістом і любов’ю, щоб наші пенсіонери, ветерани війни та праці відчували постійну підтримку, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми турботами та проблемами.

Учасники клубу «Калинонька» с. Краснопілка

Учасники клубу «Вербиченька» с. Родниківка