Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Терцентром проведено заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

Переглядів: 514

З 27 вересня по 1 жовтня у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району в селах Громи, Родниківка, Краснопілка, Антонівка, Вільшана Слобідка та селищі Бабанка з нагоди відзначення Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, були організовані урочисті заходи та святкові столи. 

Святкування Дня людей похилого віку – гарна можливість ще раз висловити повагу ветеранам війни та праці, за чиїми плечима нелегкий життєвий шлях. У цьому напрямку робиться все можливе, щоб люди поважного віку почували себе соціально захищеними. Дбайливе ставлення до інвалідів, пенсіонерів, самотніх громадян – загальнодержавна справа.

Наш обов’язок дарувати їм своє тепло й увагу, бути вдячними і головне – наповнювати кожен їхній день повноцінним змістом і любов’ю, щоб наші пенсіонери, ветерани війни та праці відчували постійну підтримку, щоб ніхто з них не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми турботами та проблемами.


Учасники клубу «Калинонька» с. Краснопілка

 

Учасники клубу «Вербиченька» с. Родниківка

 

 Учасники клубу «Золотий вік» селище Бабанка

 

Учасники клубу «Осіннє золото» с. Громи

Директор територіального центру Н.Г. Кицик « повернутися до списку новин