Надана допомога жителям району, постраждалим від стихії

Дата: 04.12.2017 14:05

Першого липня Уманщиною пронісся небувалий буревій. В найкоротші терміни була підготовлена інформація про матеріальну шкоду, яку наніс буревій та намічені шляхи вирішення питань, пов’язаних з оперативним відновленням будівель населення у постраждалих селах.

Не чекаючи виділення коштів з державного бюджету, депутати Уманської районної ради внесли зміни до районної комплексної програми „Турбота” на 2014 – 2020 роки та виділили кошти з місцевого бюджету для надання одноразової грошової допомоги на часткове відшкодування вартості нанесених збитків громадянам району, які постраждали внаслідок надзвичайних ситуацій.

На даний час завершена робота щодо проведення виплат громадянам району, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації 01.07.2017 року.

140 жителів Уманщини, які звернулися за допомогою, отримали на банківські рахунки кошти з місцевого бюджету на загальну суму  291 тисяча 627 гривень, а саме: 80 жителів селища Бабанка на загальну суму 144,21 тисячі  гривень, 10 жителів села Оксанина на загальну суму 29,42 тисячі гривень, 16 жителів села Ладижинка – на 34,27 тисячі гривень та 34 жителів  села Текуча – на 83,73 тисячі гривень.

Завдяки таким злагодженим діям жителі Уманщини вчасно отримали необхідну допомогу для відновлення власного житла.

Директор терцентру Н. Г. Кицик