Щедрівка лунає, до свята скликає

Дата: 15.01.2018 14:06

Фото без описуГарного зимивого дня на головну ялинку с.Краснопілка завітала Щедрівочка. Весело кружляли сніжинки, скрипів невеличкий морозець, розпочиналось свято... З веселими піснями, водінням Кози, чудною Маланкою на фольклорний фестиваль «Щедрівка лунає, до свята скликає» приїхали аматорські колективи Уманщини. На святково прекрашеній сцені виступали :

1.Вокальний ансамбль  Берестівецького СБК

2.Вокальний ансамбль Ятранівського СБК

3.Народний аматорський ансамбль «Горицвіт» РЦКіД

4.Фольклорний ансамбль Громівського СБК

5.Вокальний ансамбль Собківського СБК

6.Вокальний ансамбль Старобабанівського СБК

7.Народний аматорський фольклорний колектив Краснопільського СБК

8.Вокальний ансамбль Іванівського СБК

9.Фольклорний ансамбль Томашівського СБК.

Традиційні та автентичні колядки і щедрівки звучали в цей день. А обряд «Меланка» потішив вдячну публіку своїм гострим гумором.

Теплі слова привітань звучали під час виступу заступника голови районної ради Бабкіна Петра Андрійовича. Веселі хороводи та ігри не залишали байдужими жодного гостя. А найактивніші отримали подарунки.

Впродовж свята умілі господині села частували всіх українськими традиційними стравами. Гарні фотографії можна було зробити у стилізованій фотозоні зі старовинними атрибутами.

Наприкінці дійства всі гості та учасники колективів з гарним настроєм та навимовним задоволенням вирішили обов’язково зустрітися на наступну Щедрівку.