Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

«Робимо акцент на МСП», – Ярослав Березань на Всеукраїнській нараді з реалізації державної регіональної політики

Переглядів: 334

Малий та середній бізнес підтримують на Черкащині. Це – один з напрямів забезпечення сталого економічного розвитку регіону.

На цьому наголосив заступник очільника області Ярослав Березань у ході Всеукраїнської наради з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики. Вона проходить у Черкасах за участі першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслава Негоди.

Підтримку надають у межах Стратегії МСП-2020 та відповідно до ухваленої програми її реалізації. У її рамках на відповідні заходи в області виділили 2,3 млн грн фінансування. Серед ключових проектів, які нині активно втілюють на Черкащині у цьому напрямку, – Школа малого та середнього підприємництва.

– Треба не просто давати гроші на розвиток регіонів, а створювати умови для того, щоб люди тут заробляли, – зауважив Ярослав Березань. – Ми зробили акцент на розвиток малого і середнього підприємництва. Одне з найголовнішого, що ми вже зробили на рівні області, – започаткували Школу МСП. Вже випустили слухачів першого набору. У жовні стартує навчання у другій Школі. У нас навчалися не тільки ті, хто вже займається підприємництвом, а й ті, хто лише хотів започаткувати свою справу. І їм це вдалося.

Також, додав посадовець, нині в області пропрацьовується механізм фінансової підтримки суб’єктів МСП у межах співпраці з Німецько-українським фондом.

Прес-служба Черкаської обласної державної адміністрації« повернутися до списку новин