Учні Ятранівської школи вшанували визволителів Уманщини від німецьких загарбників

Початок весни для нас, жителів Уманщини, є особливим, адже ось уже 74 роки 10 березня ми відзначаємо річницю визволення Уманщини від німецьких загарбників.

У цей день ми вшановуємо  тих, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу. Імена воїнів, які звільняли і загинули за рідний край, ніколи не зітруться зі світлої пам’яті жителів Уманського району та загалом українського народу.

У Ятранівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 12 березня проведено ряд заходів,  присвячених тематичній даті. Зокрема, це інформаційні хвилинки та покладання квітів до пам’ятника «Невідомому солдату».

За 74 роки виросло і прожило життя ціле покоління, давно загоїлися рани війни, але забувати про те, як нам дістався на довгий час мир і спокій, не можна, бо за це сплачена надто велика ціна.