Жителям Уманського району за ухилення від виконання військового обов’язку загрожує кримінальна відповідальність

Дата: 11.01.2019 14:30

Під час осіннього призову 2018 року Уманським об’єднаним міським військовим комісаріатом направлено до органів Національної поліції та зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань три справи про скоєння злочину за ст.335 КК України «Ухилення від виконання військового обов’язку» на призовників Уманського району.

На даний час по призовниках с. Заячківка та с. Фурманка правоохоронними органами Уманського району обвинувальний акт направлений до Уманського міськрайонного суду для прийняття рішення, а по призовнику з с. Дмитрушки ведеться досудове розслідування. Про це інформує Уманське районне відділення поліції Уманського відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

Призовники, будучи придатними до строкової військової служби, без поважних причин не прибули до Уманського ОМВК для відправки на проходження служби у лавах ЗСУ.

Відповідно до ст.335 КК України «Ухилення від виконання військового обов’язку», даний злочин карається обмеженням волі на строк до трьох років.

За інформацією Уманського ОМВК