Штормове попередження про ускладнення погодних умов по Черкаській області

Дата: 11.12.2018 14:31

Фото без описуЗа даними Черкаського обласного гідрометцентру на Черкащині погіршаться погодні умови.

12 грудня очікується сніг, мокрий сніг. Вдень сильні опади, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини. Впродовж доби ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Температура вночі та вдень -2°..+ 3°.

Відповідно до штормового попередження необхідно підготувати сили та засоби для ліквідації наслідків негоди. У період снігопадів організовувати розчистку та посипання доріг комунальної власності, очищення дахів від снігу.

Забезпечити цілодобове чергування керівного складу цивільного захисту району, органів місцевого самоврядування; підтримувати постійний зв’язок із місцевими сільгоспвиробниками для надання допомоги  на дорогах району.

Організувати функціонування пунктів обігріву, роботу соціальних патрулів.

У період снігопадів обмежити виїзди та проведення масових заходів на відкритому повітрі.