Проведено творчий звіт гуртків художньої самодіяльності Іванівського СБК та Яроватського СК

Дата: 21.05.2018 14:43

В Будинку культури села Іванівка 13 травня відбувся творчий звіт гуртків художньої самодіяльності Іванівського СБК та Яроватського СК, приурочений до Дня матері.

Відвідувачів заходу зустрічав народний аматорський оркестр духових інструментів Іванівського сільського Будинку культури, керівник Омельчук Григорій Олексійович.

До вподоби глядачам прийшлись пісні у виконанні дитячого вокального ансамблю «Родинятка» керівник Календрусь Галина.

Ліричними та жартівливими українськими піснями продовжив  концертну програму  вокальний ансамбль  «Родина».

У складі дуету Горячевої Тетяни та Щербини Надії мелодійно та душевно виконанано  пісню «Мамина молитва».

Хореографічні номери були представлені дитячим колективом «Калинка» під керівництвом Животівської Наталії через, які наймолодшими учасники передано веселощі карколомного дитинства, щиру безмежну любов до матерів і бабусь.

Творчі звіти  продовжуються, тож бажаємо кожному клубному закладу творчого натхнення та вдячних глядачів.