Євгеній Данченко взяв участь у нараді керівників закладів загальної середньої освіти району

Дата: 27.02.2019 14:44

Голова Уманської райдержадміністрації Євгенії Данченко взяв участь у нараді керівників закладів загальної середньої освіти району. Засідання відбулося 26 лютого під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Бориса Бондаря.

Під час свого виступу очільник району наголосив на головні месенджі відділу освіти, молоді та спорту на 2019 рік, а саме:

- створення та функціонування інклюзивно-ресурсного центру;

- продовження впровадження освітньої реформи «Нова українська школа», забезпечення доступності та комфортності сучасних умов навчання, розвитку, спілкування учасників освітнього процесу;

- модернізація матеріально-технічної бази навчальних кабінетів на умовах співфінансування;

- покращення результатів ЗНО.

На нараді було розглянуто наступні питання:

- про інфекційні захворювання серед дитячого населення району і заходи щодо профілактики ГРВІ та кору;

- про атестацію робочих місць операторів котелень;

- про конкурсний відбір підручників для 2 класу;

- про документування управлінської інформації в закладах освіти.

По першому питанню поінформувала Валентина Ковбасюк, начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Уманського міськрайонного ГУ ДПСС у Черкаській області, яка проаналізувала епідситуацію та стан захворюваності серед дорослого та дитячого населення на кір.

Друге питання озвучила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Печонкіна. У своєму виступі вона ознайомила присутніх з умовами проведення атестації робочих місць.

Про конкурсний відбір проектів підручників для 2 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручників та процедуру оформлення результатів вибору повідомила методист РМК Тетяна Баранюк.

По четвертому питанню виступила головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Людмила Стецюк, яка довела до відома присутніх інформацію щодо документування управлінської інформації у закладах освіти.