Фахівці центру соціальних служб відвідали навчальний тренінг

Дата: 13.11.2017 14:47

Фото без опису6-7 листопада психолог-консультант Регіонального психологічного кризового центру Фундації «Паритет» Ігор Озерянський провів навчальний тренінг за темою «Соціально-психологічна підтримка адаптації учасників антитерористичної операції» в м. Умань.

У навчанні взяли активну участь фахівці із соціальної роботи  Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, психологи, спеціалісти медичної сфери, центрів зайнятості, а також управління праці та соціального захисту населення прилеглих районів, які співпрацюють із учасниками АТО та членами їх сімей.

Ігор Озерянський поділився із присутніми напрацьованим досвідом роботи та ознайомив із основами травмофокусованого консультування.

У ході тренінгового заняття учасники ознайомились із технологією роботи із залежностями, приймали активну участь в обговоренні актуальних питань, в практикумах, виконували завдання індивідуально та в малих групах.

По закінченні тренінгу учасники заходу обмінялися враженнями, поділилися набутим досвідом та зробили групове фото.

За інформацією Уманського районного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді