Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Проведено огляд-конкурс читців-аматорів

Переглядів: 895

«У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна». Під такою назвою 27 лютого Уманський районний центр культури і дозвілля  провів традиційний огляд-конкурс читців-аматорів, присвячений пам’яті Т. Г. Шевченка. Враження у присутніх були дуже хороші, бо цьогоріч до дійства долучились більше 20 учасників.

Укотре слухачі переконались у високій художній довершеності Кобзаревого слова, в розумінні його високої Правди. В ході проведення конкурсу учасники виявили високий рівень знань з біографії та творчості Т. Г. Шевченка, коли відподали на запитання клоуз-тесту. Всі читці гідно виступили, продемонструвавши високу виконавську майстерність.

Члени журі  - заступник директора районної центральної бібліотеки по роботі з дітьми Сохацька Єфросинія Яківна та бібліограф  РЦБ Харишук Валентина Іванівна - відзначили виступи учасників за артистизм, ідейність та патріотизм, оригінальність, сучасне бачення виконання творів Тараса Шевченка.

Одноголосно журі віддало першість декламатору з с.Коржова Вікторії Левченко.

Диплом ІІ ступеню отримала жителька с.Родниківка Даша Лиманюк.

ІІІ місце отримав юний аматор с.Піківець Владислав Гоменюк.

Усі виконавці були нагороджені грамотами та подяками сектору культури Уманської райдержадміністрації.

У творчості Тараса Шевченка тематика людського щастя, совісті, відповідальності, ідейності займає чільне місце.

 «Майбутнє нашої держави великою мірою залежить від національної свідомості її юних громадян, а ця подія якраз дає нагоду виховати в них загальнолюдські моральні цінності – здатність до співчуття, повагу до жінки-матері, людську гідність, честь, патріотизм»,– зауважила директор РЦКіД Маргарита Бондаренко.

Отож на обласному конкурсі читців «Тарасова вершина» Уманщину буде представляти Вікторія Левченко. А ми всі чекатимемо наступного року, щоб знову познайомитись з новими талантами-декламаторами і далі пройти шляхом творчості Великого Кобзаря.

 « повернутися до списку новин