Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Для державних службовців провели навчання з діловодства

Переглядів: 578

17 січня було проведено навчання з керівниками структурних підрозділів Уманської районної державної адміністрації та відповідальними за ведення діловодства, роботи щодо розгляду звернень громадян.

На навчання було винесено питання:

1.        Про вимоги щодо ведення діловодства у структурних підрозділах райдержадміністрації.

2.        Про вимоги щодо ведення роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах райдержадміністрації.

3.        Про виконавську дисципліну щодо  виконання завдань, визначених актами законодавства, розпорядженнями і дорученнями  Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та  дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій.

4.        Про експертизу цінностей документів. Складання актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, та знищення документів.

Доповідачами з цих питань були начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Людмила Просянюк, документознавець І категорії відділу  документообігу та   контролю апарату райдержадміністрації Тетяна Присяжненко та завідувач архівного сектору Тетяна Тицькун.

Вони надали вичерпну інформацію, ознайомили зі змінами в законодавстві, відповіли на ряд запитань учасників навчання, що, безперечно, дасть змогу державним службовцям удосконалити процес організації свого діловодства.

 « повернутися до списку новин