Під знаком Купідона

Дата: 16.02.2018 15:04

Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм в Уманському районі відзначили День святого Валентина. У цей святковий день жителів Уманщини зібрав Старобабанівський будинок культури на концертно-розважальну програму «Під знаком Купідона». Село Старі Бабани завжди привітно зустрічає гостей. Тож не дивно, що глядацька зала була переповнена.

Сільський голова с. Старі Бабани Валентина Мельниченко радо зустрічала та вітала гостей заходу, серед яких - помічник-консультант народного депутата Антона Яценка Ірина Плєтньова, представники райдержадміністрації та районної ради.

Уже при вході всім гостям свята роздавали «валентинки». Захід був насичений душевними словами, оригінальними жартами ведучих Вікторії та Олександра. Весело та креативно проходили забави та конкурси, які піднімали настрій глядацькій аудиторії.

Творчі колективи районного центру культури і дозвілля, Старобабанівського будинку культури підготували яскраву культурно-мистецьку програму. Районною бібліотекою було розроблено та продемонстровано мультимедійний проект з фотокартками всіх учасників конкурсів.

Свій неповторний виступ присутнім подарувала володарка неперевершеного голосу, талановита, харизматична Наталія Руда, яка була запрошена та прибула на свято за підтримки народного депутата Антона Яценка.

У рамках проведення свята відбулося підведення підсумків конкурсу «Сніжний сад», який відбувся на Уманщині за ініціативи голови райдержадміністрації та підтримки народного депутата Антона Яценка.

За різними номінаціями було визначено шість переможців, які представляють свої колективи «скульпторів»:

1. Ольга Криворот – керівник художнього класу Бабанської дитячої музичної школи «Дмитрушківська філія» (номінація «Грандіозність композиції», скульптура «Дружба собаки та кота»);

2. Світлана Крижановська – директор Колодистенської ЗОШ І-ІІІ (номінація «Приз глядацьких симпатій», скульптура «Автомобіль-снігохід»);

3. Тетяна Сідавська – директор Ладижинської дитячої музичної школи (номінація «Відповідність обраній темі», скульптура «Піаніно»);

4. Галина Календрузь – керівник Іванівського фольклорного колективу (номінація «Якість виконання», скульптура «Кактус»);

5. Ольга Ковальова – завідувач сільської бібліотеки-філії с. Острівець (номінація «Змістовність композиції», скульптури «Хоровод з казковими сніговими звірятами» та «Працівники культури проводжають зиму»);

6. Валентина Мельниченко – сільський голова с. Старі Бабани (номінація «Оригінальність», скульптура «Диво-віслюк»).

Подяки райдержадміністрації та районної ради за організацію та підтримку учасників конкурсу «Сніжний сад» отримали: директор Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Гущина, сільський голова с. Собкiвка Тетяна Шевчук, сільський голова с. Ятранівка Сергій Потапенко, сільський голова с. Гереженівка Людмила Бень, завідуюча СК Галина Райко, завідуюча бібліотеки Ніна Зозуля, Олександр Рябченко - Колодистенський СБК, директор Родниківського СБК Ольга Гарбузова, директор Бабанської ДМШ Кириченко Вікторія.

Та відзнаки й подарунки отримали абсолютно всі учасники конкурсу снігових скульптур, які також вручала Ірина Плєтньова. Окрім того, вона порадувала переможців солодкими презентами – тортами. А всім, хто не зміг приїхати на свято, Ірина Григорівна особисто їх підвезла.

Емоційною кульмінацією програми стало оголошення переможців районного фотоконкурсу «Love is…», яке також не пройшло без уваги та підтримки народного депутата Антона Яценка. П’яти парам – переможцям від нього було подаровано сертифікати на фотосесію від фотографа Лілії Дацької (тривалість фотосесії – 1 год.).

Отож, переможцями стали такі закохані пари:

1. Вікторія та Владислав (м. Умань);
  2. Альона та Олександр (с. Ладижинка);
  3. Катерина та Владислав (м. Умань);
  4. Олена та Сергій (смт Бабанка);
  5. Вероніка та Владислав (м. Умань).

Для отримання сертифікатів переможцям необхідно звернутися за телефоном 0973890984.

Оргкомітет конкурсу щиро дякує усім учасникам, адже всі ваші фотокартки  й слова про кохання були дійсно прекрасні, наповнені світлими емоціями та непідробними почуттями!