Технології та інновації: від землі – до готового продукту

Дата: 14.03.2019 15:09

Фото без описуВидавнича компанія «Технології та Інновації» і міжнародний спеціалізований журнал «Садівництво і Виноградарство» у м. Черкаси, під егідою Міністерства аграрної політики і продовольства України,  Черкаської обласної державної  адміністрації, за підтримки компанії «МАЇС» 21-22 березня 2019 року проводять  IV Міжнародну конференцію «Технології та інновації: від землі – до готового продукту».

Місце  проведення – Центр дитячої та  юнацької творчості м. Черкаси, віл. Смілянська, 33.

Мета конференції: популяризація та впровадження сучасних технологій якісного вирощування й переробки фруктів, ягід і горіхів, сприяння відродженню традиційних   українських напоїв на основі фруктів, ягід і меду та виробництву продуктів з доданою вартістю.

У програмі конференції:

• беруть участь провідні українські та європейські експерти з технологій інтенсивного садівництва і переробки;
  • НАРОДНА ДЕГУСТАЦІЯ соків прямого віджиму від фермерських господарств та виробничих підприємств України. За підтримки компанії EFT Group – представника обладнання для виготовлення соків і вин Kreuzmayr;
  • Круглий стіл за участю представників владних структур про ситуацію в галузі і шляхи її вирішення.

Умови участі в конференції:

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн.

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн.

Спеціальна ціна для фермерських господарств - 1100 грн.

Місце проведення 1 дня конференції: м.Черкаси, вул..Смілянська 33, Центр дитячої та художньої творчості.

Реєстрація на конференцію через сайт http://forum.techdrinks.info/ та за телефонами:

Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58