Творчі колективи Уманщини взяли участь в обласному святі «Мистецька толока»

24 вересня в с. Кузьмина Гребля Христинівського району відбувся ІІІ регіональний тур обласного свята «Мистецька толока»Оповите легендами, величне подільське село радо зустрічало гостей з Христинівського, Монастирищенського, Катеринопільського, Тальнівського та Уманського районів.

Уманщину на святі представляли:

- народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Калина», Черповодівського СБК, керівник Світлана Головчук;

- вокальний ансамбль Кочержинського СБК, керівник Наталія Тарасюк;

- аматорський фольклорний колектив «Юрківчанка» Юрківського СБК, керівник Олена Панченко;

- аматорський фольклорний колектив «Берегиня» Томашівського СБК, керівник Оксана Артемчук;

- вокальний жіночий ансамбль «Світограй» Берестівецького СБК;

- дитячий хореографічний колектив «Водограй» Сушківської ЗОШ, керівник Катерина Миколайчук.

Участь у таких святах сприє виявленню та всебічному показу мистецьких надбань аматорів Черкащини у всіх видах і жанрах народної творчості, значному підвищенню рівня їх виконавської майстерності, а також збагаченню та урізноманітненню репертуару. З вдячністю та захопленням від виступів організатори «Мистецької толоки» вручили нашим колективам-учасникам і окремим виконавцям пам’ятні українські сувеніри та відзначили Грамотами.

Тож, приєднуємося до слів подяки нашим аматорам, їхнім помічникам та меценатам за участь у проведенні обласного свята.

За інформацією районного центру культури і дозвілля