Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

У Городецькому встановили дитячий ігровий майданчик

Переглядів: 874

Радість, посмішки, щасливі обличчя і веселий дитячий гамір – це атмосфера, що панувала 18 серпня в селі Городецьке. Адже тут   відбулося відкриття дитячого ігрового майданчика. 

На такий подарунок для малечі села витратили 300 тисяч гривень. З ініціативою встановлення майданчика виступило місцеве самоврядування і за підтримки райдержадміністрації вона знайшла відгук у серцях підприємливих людей.

Головним спонсором став голова ФГ АФ «Базис» Володимир Осадчий, який ніколи не стоїть осторонь соціальних проектів населеного пункту. Також для спорудження майданчика були залучені призові кошти за зайняте перше місце в обласному конкурсі «Краща сільська рада 2016 року».

Присутній на урочистостях голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко подякував почесному громадянину Уманського району, заслуженому працівнику сільського господарства України Володимиру Осадчому, старості села Городецьке Валентині Вишнівській, а також проанонсував, що незабаром у районі з’явиться ще багато нових дитячих ігрових майданчиків.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації« повернутися до списку новин